14 Regaty Pamięci

Mariusz Sulewski
Odsłony: 3941

 

Po uroczystym zakończeniu regat, podczas którego wręczono puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe zorganizowano żeglarskie ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Wieczór uświetnił występ zespołu szantowego Własny Port. W świetlicy na uczestników regat czekała prezentacja poświęcona tym, których pamięci poświęcone były regaty oraz poczęstunek. Po prezentacji uczestnicy biesiadowali do późna przy gitarowej muzyce.

Organizatorzy składają podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacj regat oraz licznym sponsorom, którzy ufundowali nagrody lub wsparli organizację imprezy::

Bydgoski Klub Żeglarski

YKP Bydgoszcz

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy

Adam Kamiński

Bogumił Bąk

 

 

 

Wyniki regat:

 

KLASA OMEGA

 

M-ce

Numer na
żaglu

Nazwisko i imię

1 .

POL 241

Burzych Grzegorz

Burzych Rafał

Lewandowski Piotr

2 .

KOGA

Wierczewski Tadeusz

Kowalik Jakub

Spychalska Lidia

3 .

POL 0013

Kania Jerzy

Machowski Bogdan

Idziak Beata

4 .

bez numeru

Podgóreczny Konrad

Jarosz Iwona

Mrówczyński Jacek

Psiakowski Mikołaj

Łasa Piotr

5 .

JULA

Wronko Henryk

Paliga Agnieszka

Raczycki Tomasz

6 .

POL 73

Iwańska Barbara
Rygielska Milena

Iwanow Bogdan

7 .

CZ 0045

Laskowski Krzysztof

Łabędź Michał

Brodecki Andrzej

8 .

CICHA

Walkowiak Rafał

Forgiel Mariusz

Forgiel Jarosław

Forgiel Izabela

Majewski Jarosław

9.

ROMA

Okomski Piotr

Kowalski Damian

Kowalska Paulina

 

KLASA ORION

 

M-ce

Numer na
żaglu

Nazwisko i imię

 

1 .

ZUZIA

Pałka Krzysztof

Safijan Rafał

2 .

TYGRYS

Maciejak Jarosław

Niciński Bartosz

3 .

BD 21

Bąk Bogumił

Fillip Leszek

4 .

BD 299

Forgiel Krzysztof

Malak Tomasz

5 .

ŻÓŁTEK

Bugalski Artur

Czajsner Dariusz

6.

FUNIO

 Patalon Dariusz

Murawski Ryszard

 

7.

 KONRADY

Budzich Wojciech

Budzich Zuzanna

Budzich Natalia

 

KLASA T-1

 

M-ce

Numer na
żaglu

Nazwisko i imię

1 .

JOHNNIE WALKER

Kowalski Maciej

Buraczewski Łukasz

2 .

POL 3869

Laskoś Paweł

Skałecka Joanna

Klimko Robert

3 .

Festina Lente

Pieńkowska Kamila

Pieńkowski Rafał

Pieńkowska Marta

4 .

Tylko Rock

Wesołowska Krystyna

Wesołowski Maksym

Wesołowski Sławomir

5 .

VE 1900

Smyk Janusz

Łukowski Andrzej

Łukowska Zofia

 

KLASA T-2

 

M-ce

Numer na
żaglu

Nazwisko i imię

1 .

POL 96

Fabiszewski Wojciech

Fabiszewski Mirosław

2 .

SZTORM

Szychowiak Tomasz

Olubiński Jacek

Jankowski Arkadiusz

3 .

CZ 0097

Pasternacki Robert

Przybylski Jacek

Przybylski Michał

4 .

POL 5159

Rygielski Mirosław

Rygielski Wojciech

Rygielska Ewa

5 .

ZULILA

Busse Kazimierz

Maliszewski Jerzy

Janicki Piotr

6 .

KROPECZKA

Piechocki Maciej

Piechocki Jakub

Spychalski Tomasz

7 .

SHARK

Kapalka Janusz

Wnuk Wiktor

Kapalka Aniela

8 .

POL 4401

Łażewski Marcin

Waszczyk Magdalena

Sulewski Mariusz

Laskowski Jacek

9 .

PORTO

Krajnik Józef
Krajnik Wojciech

 

KLASA T-3

 

M-ce

Numer na
żaglu

Nazwisko i imię

1 .

BD 521

Niedźwiedzki Adam
Tomasik Ewa
Tomasik Marcin
Dębińska Iwona4

2 .

NATA

Woźniak Marcin

Oźmiński Krzysztof

Woźniak Andrzej

3 .

PANI ZŁO

Skoczylas Andrzej

Skoczylas Danuta

Skoczylas Olga

4 .

SZOPEN

Jarosz Andrzej

Jonak Adrian

Skwarczyńska Angelika

5 .

KAJANINKA

Gancarek Wiesław

Gancarek Joanna

6 .

NICOLE

Palmowski Włodzimierz

Gralak Beata

Fejzer Zbigniew

7 .

RAFPOL

Rafalski Rafał

Głowacka Weronika

Szymczak Maciej

8 .

IGRAŻKA 2

Małkiewicz Grażyna

Małkiewicz Kazimierz

Molnar-Wiśniewska Anna

9 .

DOBRY DOM

Kleydzińska Katarzyna

Mikołajewski Tomasz

Kleydzińska Bogusława

Smyk Michał

10.

ANKA ZUZANKA

Piotrowski Bogdan

Piotrowski Krzysztof

Łukanowski Andrzej

11.

DRAGON

Dudziak Arkadiusz

Szwarc Marcin

Wadzińska Aleksandra

12.

DRACO

Kuras Jan

Puczyński Marcin

Puczyński Michał

13.

MENTOR

Sikorski Andrzej

Pomianowski Bartłomiej

Pomianowski Wojciech

Pomianowski Jakub

Szynka sebastian

14.

NOVA II

Warmbier Marcin

Palmowski Dariusz

Pilarska Kinga

Dakiewicz Marta

Furgal Aleksandra

Sławomirska Katarzyna

 

KLASA WOLNA

 

M-ce

Numer na
żaglu

Nazwisko i imię

1 .

WIRLPOOL

Trafara dagmara

Trafara Paweł