OFERUJEMY CZARTERY JACHTÓW

W PIECZYSKACH NAD ZALEWEM KORONOWSKIM

W sezonie 2023 planujemy uruchomienie czarterów z początkiem maja.

W celu rezerwacji terminu czarteru prosimy o kontakt z Bosmanem OŻ PTTK PASAT:

TEL.  796-476-341

Oferujemy również możliwość wypożyczenia łodzi wiosłowych

JACHTY KABINOWE

 SASANKA 620

Nieduży jacht bardzo popularny i funkcjonalny, nie wymaga dużych umiejętności żeglarskich, łatwy i przyjemny w prowadzeniu. Bardzo małe zanurzenie pozwala cumować niemal do każdego brzegu. Jacht jest bezpieczny, a wnętrze bardzo funkcjonalne i wygodne dla 4 – 5 osób. Wyposażony w kambuz, roler foka i lazy-jack.

 

cena:

200,00 PLN – doba

110,00 PLN – do 6 godzin*

 
wymagana kaucja zwrotna 500 PLN

 VENUS

 Popularny zwłaszcza w naszym regionie jacht balastowo-mieczowy. Do połowy lat dziewięćdziesiątych sztandarowa konstrukcja Stoczni Jachtowej w Chojnicach. Długość 6,5 metra. W kabinie 5 miejsc do spania, kambuz (kuchnia), oświetlenie elektryczne, stolik. Jachty te nie są zbyt szybkie, ale bardzo bezpieczne i wciąż doceniane przez żeglarzy-turystów

cena:

180,00 PLN – doba

100,00 PLN – do 6 godzin*

wymagana kaucja zwrotna 500 PLN

 

 ORION

 

Niegdyś najpopularniejszy niewielki jacht kabinowy produkowany seryjnie w Chojnicach, dziś choć od lat zaprzestano seryjnej produkcji to wciąż  popularny. Jachty te są lekkie i zwrotne, co ułatwia prowadzenie zwłaszcza początkującym żeglarzom. Wnętrze choć bez luksusów zapewnia nocleg czterem osobom

cena:

120,00 PLN – doba

70,00 PLN – do 6 godzin*

JACHTY OTWARTOPOKŁADOWE

 OMEGA

Omegi są najpopularniejszymi w Polsce jachtami otwartopokładowymi. Prototyp tej łodzi został opracowany jeszcze przed II wojną światową, a do dzisiaj (oczywiście w zmodyfikowanych wersjach) cieszą się niesłabnącą popularnością wśród żeglarzy. Lekkie, szybkie i zwrotne, od wielu lat są stosowane do podstawowego szkolenia żeglarskiego. Niewielu jest w Polsce żeglarzy, którzy nie zetknęli się z tą konstrukcją. 

cena:

100,00 PLN – doba

70,00 PLN – do 6 godzin*

Jachty kabinowe (za wyjątkiem Oriona) są standardowo wyposażone w silnik zaburtowy.

* Opcja do 6 godzin oznacza rezerwację od rana do godziny 14.00 lub od 14.00 do godziny zamknięcia portu (zgodnie z regulaminem portu) w przypadku rezerwacji telefonicznej. Jeżeli jacht nie został wcześniej zarezerwowany istnieje możliwość czarteru bez rezerwacji w innych godzinach (w ramach 1 doby) ustalonej indywidualnie z Bosmanem.